Verule

Kde v ČR koupit polské časopisy?

Je mi jasné, že mi napíšete „u hranic s Polskem“, ale jelikož bydlím na hranicích Slovenska, nechce se mi tam zajíždět. nemáte jiný tip?
Doplňuji:
jedná se konkrétně o tento časopis http://nd04.jxs­.cz/571/589/510d49572a_7­6805160_o2.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Jestlize mate zajem o denni tisk , nebo casopisy pravidelne , tak je mozne pozeptat se na jejich strankach , zda by nebylo mozne predplatne.
P.S. Ja ctu denni zahranicni tisk na internetu. Zadejte si tam nazev casopisu a mozna budete mit take stesti. -iv-
Zkuste se podivat na stranku v casopise , kde se pise o predplatnem. Casto tam nabizi i predplatne do zahranici.