Mili @

Kde stojí nejmodernější muzeum přírody Kukla a na čí počest bylo otevřeno?

Nejlepší odpověď
BEAES

V Londýně na počest Darwina
Na 17 milionů exemplářů hmyzu a tři miliony rostlinných vzorků je k vidění ve futuristické budově Darwinova centra, které v úterý otevře veřejnosti slavné londýnské Přírodopisné muzeum. Novém centrum nabízí návštěvníkům nejen muzejní sbírky, ale především je vtahuje „do hry“ interaktivními expozicemi a umožní jim sledovat vědce přímo při práci.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/ve­da-a-technika/veda/lon­dyn-otevira-darwinovo-centrum-muzeum-ve-tvaru-kukly_138610.html