Kde spí andělé, když prší?

A co když neprší?

https://pixaba­y.com/cs/and%C4%9Bl-socha-k%C3%A1men-h%C5%99bitov-postava-1500972/

Nejlepší odpověď
orwell

A proč by měli andělé spát? Všude by měla panovat rovnováha a jestliže se tvrdí, že čert nikdy nespí, nemůže si ani anděl dovolit zdřímnout.

Další odpovědi
Kepler

Spí za jakéhokoliv počasí. Kde byl ten můj osobní hňup, když jsem se ženil? 🙂

Medulka.013

Vzhledem k tomu, že jsou andělé pouhým výmyslem lidí, tak si všichni můžeme něco vymyslet a fantazií se meze nekladou.

Oukey

Andele spi na oblacich, nikoliv pod nimi, takze nezmoknou.