lukas.zmizik

kde si můžu stěžovat na počasí?

Nejlepší odpověď
Drap

V kanceláři svatého Petra.

Další odpovědi
IQ tykve

Na lampárně.

anonym

U těch co tvrdí, že nesmíme poručit větru dešti.

kdoco4

Zavolej bohovi a objednej si lepší počasí, hovor stojí 100,– Kč za minutu :)

marci1

Dešťové víle, jestli nepřestane pršet, tak něco uvidí ! 🙂

M.

Zde.

Člověk je už na to zvyklý.

briketka10

zavolej 906 09 69 :))

pl4toon

v hospodě u piva

macek

Na nádraží v Berouně…

nonnel

Jde o to na jaké. Je-li to deštivé počasí, tak se hodí Liberec. Tam leje 350 dní v roce. Na pěkné počasí zase na Jižní Moravě.

led

Sťažovať sa na počasie? Teraz v daždi?
Neberme toto počasie tak tragicky, najdime si aj pozitívne… Veď to je najlepší dôvod nebyť vonku, bezhlavo športovať brrr, konečne môžme pekne si hovieť pri počítači a pýtať sa, či odpovedať. Tak načo sa sťažovať?
Na druhej strane popri záporoch dnešného počasia a vzniknutých škodách, je to krásna skúška našej odolnosti, napriek počasiu nepoužívať dopravu, ale pekne kráčať peši za svojimi povinnosťami…
Myslime pozitívne, nevzdávajme sa rozmarom počasia, snažme sa znižovať vzniknuté škody…Plač a sťažnosti sú zbytočné, aj keď niekedy môžu navodiť pocit úľavy.

Emefej

Pokud máš na počasí záruční list, nebo alespoň účtenku, pak si můžeš stěžovat na každé pobočce ČHMÚ.