Losman

Kde sehnat velké krabice zdarma nebo levně?

Dobrý den, sháním krabice o min rozměrech 805050 cm. Ideálně použité zdarma nebo i za úplatu do 50kč za krabici. Máte někdo tip, kde takové velké krabice sehnat?

Odpovědi
elkon

Tam, kde rozbalují větší zásilky. Stejně to pak vyhazují.

Mc Merkurion

… v supermarketech, typická krabice od banánů …

marci1

Rady stěhováků:
Kancelářské budovy a obchody s kancelářskými potřebami
Knihkupectví
Supermarkety
Sociální sítě
Více na-https://www.od­nesto.cz/kde-ziskat-stehovaci-krabice-zdarma/
🙂

Školníšprtka

V supermarketu:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Klíčová otázka je KOLIK? Nové jsou cca za 60 až 100 Kč/ks podle toho třetího rozměru, nad 120l obsahu je to už fakt atyp: https://www.in­pap.eu/800-az-899-mm-delka-do-278-l

Pepa25

samozřejmě objemu, ne obsahu

Losman

Děkuji, máte nějaký konkrétnější tip?

elkon

Řekl bych nákupní centra, ale asi to nyní bude složitější. Nevím jestli třeba potravinové velkoprodejny, možná také dostávají některé zboží ve větších krabicích.