SpeedyCZ

Kde sehnat písničku Ze všeho nejlepší je bagr song?

Dobrý den už jsem zde pokládal otázku, ale byla položena špatně…

Dobrý den, nevíte kde sehnat písničku Ze všeho nejlepší je bagr na rytmus Don Buggy – Jestli Se Rozlobíme Budeme Zlí? Děkuji… Spěchá!
Doplňuji:
Taky ji nikde nemůžu najít… Příští doplnění bude v diskusi…

Odpovědi
Travis

Vůbec neznám :).. Youtube neříká nic, tak nevím :(

Terryle

Nic nezabírá. To bude nějaká polooficiální srandaverze ne moc známý kapely, to se shání blbě…
Napadají mě ale dvě věci:
Zkus se poinformovat v tom rádiu – pošli jim mail s údajema, kdy přesně ji hráli a jestli by Ti o písničce nemohli sdělit víc (kdo ji nazpíval, na jakým albu je atd). Nebo jestli by nááhodou nebyli tak hodní a jestli by Ti to třeba nebyli ochotní nějak hodit do mp3… já takhle po pěkným poprosení získala kopii dokumentu z ČT.
Nebo si zkus najít oficiální stránky kapely a zkus zkontaktovat je – s tím, že nemůžeš sehnat CD, tak jestli by nemohli udělat dobrej skutek a poslat mp3. Muzikanti bývaj občas ochotní a polichocení, když se jim někdo přímo ozve se zájmem o jejich věci…

SpeedyCZ

Už to mám… jmenuje se BAGR – Bagr Oliver Onions

SpeedyCZ

Hele a ta písnička je doopravdická! Slyšel jsem ji u kámoše v rádiu v 22:00 a bylo to na ten rytmus… Měla by to nazpívat kapela BAGR…