dust8

Kde sehnat něco na navýšení slabého DAB+ (digitálního) rádiového signálu pro přenosné rádio nutnosti instalace antény?

Kde sehnat něco na navýšení slabého DAB+ (digitálního) rádiového signálu pro přenosné rádio nutnosti instalace antény na střechu?

Digitální rádio mi jde chytnou jen na jedné straně domu a to slabě. Jak to vylepšit bez nutnosti instalace antény na střechy? Něco jako extender na rádio by nepomohl? Naše město je na na rozhraní dvou hranic vysílačů, takže jsme tak nějak v nevýhodě, co jsem se ptal.

Odpovědi
elkon

Počkat, až bude kvalitní signál běžně všude.

Kepler

Obávám se, že by byla nutná anténa. Potíž je v tom, že přenosná rádia nemívají anténní vstup. Lépe by poradil odborník, ale tím já nejsem.