Sabisek

Kde sehnat levně parafín na svíčky?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nezná nějakou stránku či obchod kde by se dal sehnat levně parafín. Ráda vyrábím svíčky a hodně často je pak používám jako dárek např. k narozeninám. Do teď jsem si kupovala obyčejné bílé svíčky, nechala je roztéct na plotně, a pak do nich přidávala barevné voskovky. Dozvěděla jsem se ale o parafínu, který by mě oproti koupi bílých svíček vyšel levněji a je prý i o dost lepší. Byla bych moc vděčná, kdyby mi někdo poradil, zatím jsem na internetu našla parafín velmi drahý (asi přes 65/kg), děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.parafin-wax.cz/p_para­finy.php , mají i aditiva…
😉

Další odpovědi
Drap

Měl jsem kdysi podobný problém. Vyřešil jsem ho tak, že jsem navštívil zařízení fyzioterapeuta, kde mimo jiné prováděli i parafínové zábaly. Požádal jsem je o parafín který po určité době vyhazují a nahrazují jej novým. Za bonbonieru a láhev vína jsem získal cca 40 kg parafínu.