zvonisek

Kde sehnat kontakt na herce respektive na jeho agenta?

Hlavní roli svého absolentskeho filmu bych chtěla nabídnout herci Pavlu Řezníčkovi a nemohu nikde najít agenturu, pod níž je. Zřejmě nemá sociální sítě, jelikož jsem ho nikde nenašla.

Odpovědi
led

Pokiaľ túto informáciu potrebujete v rámci zadanej školskej práce, poraďte sa s vyučujúcim.

Poznámka,
veľa umelcov si stráži svoje súkromie, ale v rámci svojej profesie používajú svoje pracovné kontakty pre účely filmu a divadla, niektoré sú aj verejne, či mediálne dostupné. Stačí sa obrátiť napríklad na produkčné, či reklamné oddelenia divadiel a filmov, prípadne priamo v divadlách, filmových ateliéroch. Tam vás už nasmerujú správnym smerom. Kto sa nespýta, nedozvie sa.

PS.
Som prekvapená, že na konci štúdia (podľa otázky zjavne réžie) nepoznáte základné formy práce na tvorbe filmu. Tie sa predsa preberajú už v začiatkoch štúdia, alebo ste mali povinný najprv Marxleninizmus a až potom odborné v rámci profesie, ako za čias „vlády ľudu v Československu“?

Mravenec

Normálně si ho najdi a kontaktuj skrz sociální síť, pokud nemáš jiný kontakt. V případě jeho zájmu Ti odpoví tam.