Salvaje

Kde se Vám nejvíce líbilo a proč?

Nejlepší odpověď
anonym

V matčině břiše a proč ? To jsem ještě nevěděl do jakého svrabu se narodím!

Další odpovědi
dědapetr

Doma u rodičů,protože jsem byl mezi svými.

dudu

S manželkou jsme navštívili mnoho míst v Evropě, ale opravdu okouzleni jsme byli Taorminou na Sicílii. Je to kouzelné město rozkládající se ve dvou zátokách s výhledem na Etnu a se zachovalým řeckým amfiteátrem. V době našeho pobytu, někdy počátkem září, jsme zde zažili docela silnou bouřku a pro místní asi též první vydatný déšť od jara. Domorodci vyšli do ulic, radovali se jako malé děti, tančili a zpívali píseň O Sole Mio /Moje slunce/. Celá atmosféra byla úžasná a dodnes na ni s něhou vzpomínáme.

jendahun

Narodil jsem se v Bratislavě a asi do deseti let tam jezdil na prázdniny.Proto je pro mě Bratislava krásnější než Praha.Zoo,botanická zahrada,přístav a Dunaj,hrad,te­plo,Děvín – nádhera.Město mého krásného dětství.Potom Gargáno – Itálie,Orlík v Čechách,Pálava na Jižní Moravě.Krásné vzpomínky.