Kde se nachází takzvaný " ďábelský trojúhelník " ?!

Ne chlapi,to není to místo na které zrovna myslíte! 😁
Doplňuji:
Jako bermudský trojúhelník anebo také ďáblův trojúhelník je označována oblast ležící mezi Miami na Floridě (případně jižním cípem Floridy), Portorikem (město San Juan) a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku. Zahrnuje tak i část Sargasového moře a protéká jím Golfský proud (resp. systém Golfského proudu). Někteří autoři však trojúhelník protahují dál směrem do Mexického zálivu, Karibského moře nebo dokonce až k Azorám, čímž vzniká méně známý Bermudský čtyřúhelník (kosočtverec). Bermudský trojúhelník není schváleným a uznávaným zeměpisným názvem a měl by proto být psán s malým písmenem na začátku.

Oblast bermudského trojúhelníku má (především mezi příznivci záhad a nevysvětlitelných jevů) pověst oblasti s výrazně zvýšeným výskytem „záhadného“ mizení lodí a letadel nebo případy lodí nalezených bez posádky bez logického důvodu pro opuštění plavidla. Oficiální zdroje (státní orgány, vědecké instituce, pojišťovny) však nic takového nepotvrzují, neexistují ani oficiální statistiky, které by potvrzovaly zvýšený výskyt nehod neobvyklých nebo nevysvětlených.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to jsem neznala a zde to je
Ďábelský trojúhelník, v oblasti často zvané Ďáblovo moře, se rozprostírá východně od Japonska směrem k ostrovu Wake, pak na jih ke Guamu a zpátky k Japonsku. Neobyklé létající objekty tu byly pozorovány již v minulém století…dál v odkazu
Doplňuji:
tys myslel bermudský trojúhelník? kde se záhadně ztrácely lodě a letadla

Zdroj: http://alienz­.blog.cz/0901/ma-ufo-neco-spolecneho-s-dabelskym-trojuhelnikem-v-japonsku

Další odpovědi
Deli

To je zajímavé, nevíte o tom něco víc?

anonym

Hanulko,pravdě­podobně ty trojúhelníky musí být dva.Já vím,že existuje ještě jeden.

led

Ešte je aj Zlatý trojuholník.(dro­gový)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zlat%C3%B­D_troj%C3%BAhel­n%C3%ADk