Pokročilý

Kde se dají koupit náhradní díly k Multifukčnímu nástroji Parkside?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedají. Právě se tam jedu podívat, tak dám vědět. Co typ prodávaný u Lidla to jiné uchycení ! Je to již třetí multifunkce prodávaná u Lidla ale první dvě zaměnitelné nebyly ( nástroje). Aniž bych to si toho všiml koupil jsem náhradní sadu opak jsem ji vracel.
Doplňuji:
No já mám od Lidla PARKSIDE jednu už asi 4 roky a druhou mám od MATRIXU.
Ta moje od Lidla má označení PMFW 280A1 a náhradní pilky jsem k ni ještě nesehnal. Mají velký usazovací otvor a klíčování na vícehran v tom otvoru.

Minule a dnes prodávají u Lidla PMFWZ 4 A 1 a k tomu jsou určené i ty náhradní sady. Mají otvor 6,5 mm a klíčování na dírky v obvodě dosedací plochy.
Sice tam píšou, že jsou i na BOSCH, EINHEL a SKIL ale dnes jsem v prodejně porovnával BOSCH a ten měl průměr osy 10 mm a to co bylo dnes v prodeji u Lidla mělo díru 6,5 . Klíčování bylo stejné, takže na Bosch jedině převrtat na díru 10 mm. Nebo má BOSCH také více průměrů. Ale na to jak to lidé kupovali bych řekl, že to pasuje a zbytek lidí to převrtává.

Univerzální pilky dělá VOLTCRAFT.

Jinak jsem dnes objel 4 prodejny Lidl v Plzni a pilky měly prodány již ráno v 08.00. Náhradní pilky ještě pár kusů měli.
Lidé poznali že se jedná o kvalitní domácí nářadí a dost to kupují. Minule to bylo s Lion AKU vrtačkou. No a jestli to pasuje i na některé od značky BOSCH tak se tomu nedivím.

Další odpovědi:

Bronzový

Právě dnes v Lidlu. Většinou k tomu sedí také příslušenství Bosch, možno i jiné značky. Pak je tu zásilková služba náhradních dílů Lidl:
http://www.kompernass.com/…

A ještě tu je zákaznická linka Lidlu...

Doplňuji:
to mosoj:
"Vy mne rmoutíte..."
Já to mám asi 2 roky a jednou jsem koupil náhradní pilku od Bosch. Do toho mého modelu pasovala. Asi jsem měl štěstí.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Děkuji.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.