marketa54321

Kde se dá ve městě opalovat?

Za chvíli začne léto a já přemýšlím, kde se bude dát opalovat kromě koupališť? Ráda bych si jenom tak někam lehla na deku v plavkách např. v parku, ale neznám místo, kde by to lidi dělali.. Vaše zkušenosti?

Nejlepší odpověď
briketka10

v Praze jsem se opalovala na střeše a navíc pozorovala
dalekohledem lidi bylo to bezvadný, večer zas hvězdy..
teď v Pardubicích na zahrádce a když nesvítí sluníčko tak
mám to malý horský :))
Doplňuji:

pl4toon,
to néé já si tak říkám podle mý černý kočičky, ale ta mi
minulý rok zemřela stářím, bylo jí 18 let měla jsem i fotečku
tady hned jsem si ji změnila a dala si sem svou fotku starší
uživatelé si pamatují..a ta 10 je proto, že mám ještě jeden
profil starší Briketka ten je deaktivovaný, tak mě systém tady
nedovolil dát jen bez tý 10 což jsem původně chtěla..

Další odpovědi
iceT

Na terase nebo ploché střeše,na zahradě vlastní nebo u kamarádky.U nás ve městě je park nazvaný Smetanovy sady,a minulý týden ve středu se tam už taky někteří odvážlivci opalovali.Prostě roztáhli deku dost daleko od průchozí části a bylo to.Stačí jít i někam do přírody,pokud znáš hezké místo,ale tady bacha na úchyly,raději nechoď nikam sama,vem si s sebou kamarádku,nebo běžte celá parta i s klukama,tak si na vás žádnej takovej netroufne.

pl4toon

Možná tomu nebudetre věřit, ale i v Praze jsou koupaliště, parky, louky, atp. :) Zvlášť bych vypíchnul ty koupaliště, třeba u nás v Čakovicích je nádherný koupaliště.

to briketka10: při tvé zálibě v opalování už začínám chápat proč si říkáš briketka :D

marketa54321

Díky za tipy, teď přemýšlím, že vlastně kousek od bytu máme les a v něm je mám pocit kousek volné louky kam nikdo nechodí! Trochu hloupější otázka – na tu střechu se u paneláku dá jít normálně, nebo musím někoho požádat/někdo mě tam musí pustit? Jsem přestěhovaná z rodinného domu tak vůbec nevím :))

briketka10

ve vašem paneláku by měl být nějaký domovník,
nebo správce, kdo má např.klíč od nějakého vchodu
já bydlela ve staré zástavbě, kde byla půda a měl tam
každý klíč kdo tam bydlel a věšeli jsme si na ni prádlo
u mé kamarádky jsme lezly přes balkón, ale hodně jsme
se bály..

marketa54321

Díky 🙂