Kde se dá v centru Prahy levně najíst?

Nějaký bufet,nebo bistro na stojáka s guláškem a jinými chuťovkami,jde to v dnešní drahé Praze ještě najít?Všude samej hambáč a kafe skoro za 100.Dá mi někdo tip?Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To je dost těžké.Všechna ta zařízení s dršťkovou,sekačkou,gulášem jsou fuč.Také je otázka,co je pro vás centrum.Vysloveně v "epicentru"- 0.Tam se lehce sežene "sociální pracovnice",fetu je tam co hrdlo ráčí,a pod.
Prostě pohoda.Jak ze špatného akčního filmu.
Jeden tip - bez záruky - Masarykovo nádraží.
Bylo to u st.metra(B),u st. tramvají,na rohu. Tam byl klasický bufáč.Ovšem - dlouho jsem tam nebyl,a on stačí měsíc a všechno je jinak. Hodně štěstí.A pokud to tam je ,nemůžete to nenajít.Stačí se dívat po lidech.

Další odpovědi:

Pokročilý

OD Bílá Labuť - 4. nabo 5. patro - U Rozvařilů - nízké ceny a moc mňam jídlo.
Jungmannova ulice naproti Magistrátu - skvělá Čínská restaurace - velký porce, malý ceny.
Karlovo náměstí - Václavská pasáž - Pizza - Velký porce, malý ceny

Stříbrný

Dobrá je i jídelna u Havelského tržiště. Já tam chodím na kynuté jahodové knedlíky s tvarohem. Jídelna typu samoobsluha.

Diskuze k otázce

Bary

Perfektní je jídelna JIZERA přímo v centru Prahy na Václavském náměstí, vaří tam perfektně a najíte se tam od 70Kč, je tam velký výběr i pro vegetariány.Z ulice není příliš dobře označena- musíte projít přes kavárnu nahoru do prvního patra, ale určitě to stojí za to.Obzvlášť teď v létě je tam velká terasa!

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.