Barii

Restaurace se zdravým jídlem.

Zakládáme restauraci, kde se vaří jen zdravé jídlo. Ne jen saláty, ale i zdravější formu jídel, které dobře znáte. Měli byste zájem do takové restaurace chodit? Děkuji za odpovědi.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

NE

Pojem „zdravé jídlo“ je neustále upravován. Netuším tedy v čem budou vaše produkty jiné, chutnější, zdravější. Navíc se mně ze zkušenosti vybaví u těchto jídel většinou téměř nepoživatelná makro,bio ap. šílenost s bobulema ☹.

Další odpovědi
beer

NE

Nevím. Zkus proto specifikovat, co si pod pojmem zdravé jídlo či jeho zdravější forma představujete.
Nahradit například plnotučný, drahý, francouzský sýr nízkotučným Aidamem sice lze, výsledek je ale naprosto jiný. To samé je smetana a zdravý jogurt ))

brillant

NE

Doplňuji:
v restauracích se nestravuji

srbul

ANO

Lucijej

ANO

Určitě bych zašla, ale také záleží, abyto bylo za rozumnou cenu.

panxnotdead

NE

Je mi jedno jestli je to zdravé nebo nezdravé, ale hlavně, že mi to chutná. A chutná mi samozřejmě nezdravé..
Doplňuji:
A v dnešní době bych žádnou restauraci nezakládal, lidi na to nemají peníze a restaurací, hospod, pizzerií je milion

Damiana

ANO

Určitě. Kde budete?:-)
Mám ráda tzv. zdravé dobroty, protože se za nimi obvykle skrývají neotřelé recepty, je to obohacení jídelníčku. Hospod na jedno brdo s gulášem, svící a řízkama je všude plno (nic proti nim, občas). Ráda také připravuji odlehčené varianty tradičních pokrmů, dezertů. Takže za sebe – já držím palce:)

pizlicka

ANO

dopis prosim,jak myslis tu zdravejsi formu.zajima me hlavne zpusob pripravy a zdroj nakupu masa,vajec.