Koněv

Kde se dá sehnat stojan na zbraně?

No nemyslím úplně stojan, ale myslím takovou bílou desku s dírkami na háčky a na ty se zavěsí zbraně. PS. Pro rejpáky nejsou to střelné zbraně, ale sbírka vzduchovek.

Nejlepší odpověď
Emefej

Co třeba tohle http://www.okeshop­.cz/10075,cz_pa­nel-na-naradi-tg-sc6-1125x630-mm-sedy.html. Není sice býlý, ale šedý, není na zbraně, ale na nařádí.

Další odpovědi
lexx

zbrojíš do války ?
vyrobit si na míru doma nebo kusově v truhlárně

i vzduchovka je zbraň…vybrané typy mají vyšší energii projektilu (střely) než malorážka
to se tu nedávno probíralo

gecco

Koněve – a co takhle kdyby ses napřed trošku zajímal o zákony a teprve pak se zabýval wolowinama???
___
Zbraně musíš mít uskladněny v trezoru (a střelivo odděleně) – mocka se díváš na filmy z divokého západu…
😁

Reezo

Střelná zbraň by měla být uložena v trezoru. Ne na věšáku.

ReHu

O býlé desce nevím. Šedé jsem viděla v železářství i s háčkama.