Smackdown

Kde najít ženu, abych už nemusel do práce?

Svoboda a peníze.
P.s. tohle jsou odpovedi.cz, a já jsem netaham osobní život ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Zeptej se Koptíka. 🙂

Další odpovědi
Drap

Před několika minutami jsi hledal zlatokopku. Alespoň si sám ujasni, co vlastně chceš.

zjentek

Zkus Brzobohatou… Hanu..

Kepler

Chtělo by to milionářku nad hrobem. Prý je zvýšený výskyt na plážích poblíž Miami.

Hlada

Otázka je nejasná.
Povinnost chodit do práce nijak nesouvisí se ženou. Je to přežitek z doby socialismu, kdy si lidé pro povinnost navštěvovat pracoviště nemohli vydělat peníze.

mosoj

U domorodců v pralese, pokud si tě nedají k obědu.

virolainnnee

Internetová seznamka – https://be2.cz Jsem maximálně šťastná a spokojená. Našla jsem tady svou lásku, už spolu i bydlíme a zatím to vypadá moc fajn. Ten poplatek za členství mi rozhodně za tohoto partnera stál. Nebojte se a pokud to myslíte vážně, buďte aktivní a jděte do toho.