Myshaak

Kde najít píseň „Na horách, na horách vzduch je príma“…

Nevíte někdo, kde sehnat písničku, ve které se zpívá „Na horách, na horách vzduch je príma a to klíma…“? Je to skladba ještě z minulého režimu, ale pamětníci jistě vědí. Google zarytě mlčí…

Odpovědi
fortin

http://www.mp3hit­s.cz/

http://www.au­dioraider.com/

honza252

TAK ZJIŠTĚNO!!! Je to: youtube.com Milan Drobný : Na Horách, a už to hraje…

honza252

Na horách, na horách, vzduch je príma a to klíma, na horách, na horách, ve sněhu je jako v peřinách… Jedině pan Brandt!!!!

honza252

Zkuste Český rozhlas, konkrétně pana Brandta Vladimíra z hudební redakce, je to prý znalec. Č. telefonu 221552511, hudební redakce 221552439. Já ji sháním také dlouho, mám tento nový poznatek, v nejbližší době tam budu telefonovat, on je totiž špatně k zastižení, ale bude 100% vědět. Jedině tam ji mají určitě v archivu, jen znát název a interpreta.

Myshaak

Díky za reklamu na mp3hits, ale tahle píseň na tom serveru opravdu není. Spíš mi jde o to, jestli to někdo nemá ve svém hudebním archivu, na kazetě, desce apod…

fortin

Taky bych ji chtěl.