Dan007

Kde najdu člověka, který mi vymění v autě autorádio a namontuje LED pásky a parkovací kameru?

Zdravím lidi, nevím pod jakým heslem mám na internetu vyhledat člověka, který mi vymění v autě autorádio a namontuje LED pásky a parkovací kameru. Hledal jsem to jako automechanik a když jsem tam pak zavolal, tak se mě ptali všude, zda mám něco s motorem. Ne, nemám. Potřebuji namontovat elektrické věci. Na to mi řekli, že to nedělají. Tak nevím, kde nějakého šikovného člověka sehnat. Díky moc za rady.

Odpovědi
nyjono

Autoelektrikáře??
Vím o jednom v Hradci Králové.

novaklen

Toto by vám měl zvládnout namontovat snad každý automechanik. Ale jestli chcete přímo tip na nějakou specializovanou firmu, tak já za sebe můžu určitě doporučit https://www.2din­.cz/ Dělali nám právě v našem autě kompletně nové ozvučení a musím říct, že odvedli fakt skvělou práci. Něco to sice stálo, ale ten výsledek určitě stojí za to.

nyjono

Kontakt máš v poště.
A krom toho, dobrý a ochotný servisák ti to udělá taky. Mně vyhazovala ruční brzda pojistku na autozásuvku. Nebylo to snadný, ale nakonec na to přišel a opravil.