Kde na malé dívce je podle vás nejpřijatelnější piercing? A od jakého věku už není na dívce piercing šokující?

Nechci aby ho měla na obličeji-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jedině v ušních lalučcích a s hezkými náušnicemi.
Nevím co je to za hloupou módu - v těle je zaražen, vbodnut pro tělo cizí předmět který tam ve své podstatě není potřeba (na rozdíl od plomb, výztuh kostí, rovnátek, ...

Doplnění na dotaz:
Pokud bych se měl rozhodnout, tak žádné místo s výjimkou uší pro náušnice. Piercingu - této módě skutečně nefandím. Naopak, takový člověk u mne ztrácí na hodnotě.
Víc fandím těm kteří svoji osobnost podtrhnou zajímavými akcemi které ale nepoškozují zdraví, majetek apod, ale naopak jsou přínosné pro společnost. Navíc pracuji i v terénu - každý takový kovový předmět zabodnutý do těla může způsobit i nepříjemné chvíle. Snubní prsten jsem měl dva dny - potom se mi zasekl tam kde neměl a málem jsem přišel minimálně o prst.
Pokud piercing neměla mít dívka na obličeji tak kde: Na intimních místech u mladé dívky nevím zda je to pravé právě s tím, že mladá dívka je zajímavá i bez této ozdoby, pupík - lékaři nedoporučují pro jisté zdravotní riziko spojené s tím že by se zbytečně píchalo do "pupeční šňůry" apod.
Raděj bych mladé dívce nabídl hezký náramek, řetízek, originální ozdobu do vlasů (třeba šperky ze dřeva) apod.
A když už to bude muset být, tak jít si ho píchnout k lékaři než někam k prodejci.

Zdroj: život

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím, pro malý dítě mi piercing nepřijde nejlepší. "Instalace" bolí a dítě tím může být dost nepříjemně překvapený a nová ozdoba se mu tím může rychle zprotivit. A navíc o novej piercing je potřeba hodně pečovat, čistit, mýt, dezinfikovat - a nejsem si jistá, jestli to malá holčička zvládne.

Obecně piercing beru jako vyjádření nějakého životního postoje a nejsem si jistá, jestli to u dětí tuhle roli plní...
a co třeba zranění při hrách? Děti blbnou a je snadný za nějakou ozdobu zabrat a vytrhnout si ji - a tím vznikají nepřijemný rány. Osobně bych o tom uvažovala bych až od nějakých třeba 12, 13 - prostě když leze do puberty, pak ať si to zkusí.

Spíš si s holčičkou zkuste promluvit, proč ho chce, co se jí na tom líbí a tak.

Jsou i nasouvací piercingy - kroužky s ozdobama, které si může přemisťovat podle nálady - na pupík, na ucho, na ret, kamkoli. Nebolí to a může ho kdykoli sundat. A stojí pár korun a vypadá docela reálně :o) Tím bych to asi zkusila řešit pro začátek. Třeba ji to za pár dní přestane bavit a přestane se jí to líbit, nebo se jí jedna kamarádka vysměje a najednou to už chtít nebude. Děti mění názor rychle.

A kdyby fakt piercing píchanej, přiklonila bych se k oušku - jestli už má náušnice, vypadá docela hezky mít třeba dvě menší dírky po lalůčku a v nich zmenšující se pecky. Není to tak nápadný a na uchu si snad neublíží...

Bronzový

Záleží jen na ní, jestli ho chce, tak bych jí nebránila (chce ho ukazovat třeba při tanci?) Náušnice se dá vždy vyndat a dírka zaroste. Můj názor je tak 7.let.

Mně se piercing nelíbí na nikom.

Bronzový

Maximálně druhou dírku v uchu.Jinak až po plnoletosti,to už si bude moct dělat co chce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.