emka007

Kde mám koupit špunty do uší?

Klasické pěnové šputy na spaní, nevíte kde je mám koupit a za koli?

Nejlepší odpověď
Alesh

Ideálně v lékárně, já si bral jednorázové (daly se použít víckrát;-), ty nejlevnější a myslím, že stály asi 15 Kč.

Další odpovědi
bolak

V lékárně, stojej asi 5 korun.

badisko

normalne v lekarne nebo v pracovnich potrebach …ale lekaren je vic tak tam…

hanulka11

v lékarně , nejsou drahé kolem 30kč

Pájo

V lékárně. Máme je tu za cenu 3 Kč.
Dále je dostanete v prodejnách s ochrannými pomůckami. Jistě i v některých hobbymarketech.