ivca11

Kde má osoba bydliště, když se z trvalého odhlásila?

A nikam jinam se nepřihlásila. Budu ráda i za odkaz na nějaké stránky…Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Pak má trvalé bydliště na příslušném úřadě,ať už obecním,či městském.

Další odpovědi
quentos

sám jsem takový případ; skutečně budete nahlášena na obecním či městském úřadě, a abych Vás trochu povzbudil, tamtéž bývají nahlášeni i bezdomovci ;{))>

panenka

Slyšela jsem IVCO v televizi že si lidi veškeré korespondence nechávají posílat na obec toho daného města.

anonym

Co ja vim,lide kteri jsou odhlaseni z trvaleho pobytu at jakymkoliv zpusobem(dnes normalni jev)maji adresu na prislusnem vyboru ci magistratu-vetsinou v rodnem miste.
Doplňuji:
Vzkaz pro Benytu,skoda ze mi dosli bodiky,mrknete na diskusi.

BENYTA

Také jsem nějakou dobu byla bezdomovcem,na obecním úřadě mi odstřihli speciální růžek občanky,to,abych si jí nezapomněla vyměnit,a pak byl mým „bydlištěm“ obecní úřad,kam mi chodila i pošta.Nic moc!

BENYTA

Quentosi,„došly“ mi palce,dodám za 12 hod,tj.zítra.

quentos

v pohodě, já z nich tolik nestřílím ;{)>

anonym

Benyto,ja ctu casto Vase prispevky a muzu rict,ze si Vas vazim-umite bojovat sama se sebou a i za zvirata,takove lidi uznavam.S pozdravem

BENYTA

Vašich pár slov,které velmi hřejí,mě inspirovalo k napsání dotazu s poděkováním,tak fakt DÍKY…