ZIU 682

Kde lidi berou na cigára?

Kde berou lidi s platy kolem 12 000 na cigarety?

Nejlepší odpověď
anonym

Jako bývalý antikomunista je dostávám na poukázku od sociálky!
Pracující si je koupí, somrácí vysomrují, někteří si otevřou stánek s cigaretami (v noci) a znám lidi, kteří raději nebudou žrát, ale cigarety musí mít!

Další odpovědi
anonym

No tak předpokládám, že v peněžence.Ti, kteří kouří a mají málo peněz, raději oželí nákup čehokoli důležitého, aby jim zbylo na ty smrdavý cigára.

anonym

Buď si půjčují peníze od známých, kterým pak po výplatě zase vracejí, ale vzápětí po několika dnech si zase půjčí a nebo, jak píše – Samba – raději oželí něco jiného, jen aby měli na cigarety.
Někdo také nepřemýšlí dopředu a žije od výplaty k výplatě s tím, že místo odkládání peněz na hroší časy to raději prokouří s tím, že ONO NĚJAK BUDE.

iceT

Většinou si na ně vydělají,myslíš,že je dostanou zadarmo?

mojitek

a kde berou lidi na oblečení a na jídlo?

Šidlo

lebo kŕmia seba a svoje deti šmakuládami, potom tým deťom fajčia do tvárí a potom plačú v Kousku nebe, že im dieťa strašne ochorelo a nemajú na liečbu

ak žijú sami/so psom.....nuž…to možno majú dosť peňazí…hoci aj psom vadí dym

lexx

odřeknou si jiné hodnoty a radovánky (kvalitní strava, ovoce, kultura, divadlo, koncert, kniha, muzika…) nakupují u šmelinářů nekolkované krabičky za půl ceny apod.