zjentek

Kde lacino sehnat náramky z minerálů/po­lodrahokamů? Dá někdo tip na méně finančně náročné, než bývá standard?

Příklad toho, co je zde standard>>> https://www.zi­vekameny.cz/

Odpovědi
elkon

Škoda peněz, podobné cetky jsou vždy na poutích za pár kaček.

JK2021

Leda si ho sám vyrobit, ale ani tak to o moc levnější nebude – korálky z minerálů/po­lodrahokamů prostě levné nejsou, možná tak čínské napodobeniny…

Emefej

Ty máš opravdu pekelnou smůlu! Kdyby ses zeptal asi tak před rokem a půl, tak bych tě tím zasypal. Koupil jsem pozůstalost po kolegovi mineralogovi, mj. tam bylo asi 5 kilo vrtaných a leštěných šutrů (nenavlečené), pro mě to nemělo žádný význam, dal jsem to děckám do školky. Fakt, smolík.