hanny 2

Kde kupujete vepř.maso,drůbež a vejce po té aféře v Německu?

Nejlepší odpověď
anonym

I před tou aférou zásadně kupuji od českých soukromníků.

Další odpovědi
oskar

Prodejen s českým masem je u nás dost zatím…Vejce od soukromníků.

dědapetr

kupuji maso vepřové půlky přímo od pěstitele a příjde mě to levněji,astatní maso od soukromníků a přátel.

tom004

Drůbež jihočeskou,vejce léta od soukromníka,vepř. maso,od stejného soukromníka (celé prase se zpacuje uzením,zavaře­ním,zamražením).

GM

Drůbež jihočeskou, vejce a vepř. maso máme svoje, hovězí kupuju minimálně, musí být českého původu. Ryby od soukromníků z jejich rybníků.