Kde koupit v Praze mělnické víno Ludmila?

Odpovědi
ten který je

Nevím kde nebo zda v Praze se toto víno prodává,ale snad by Vám mohl pomoci tento odkaz na kterém se dále zorientujete a pomůže při nákupu.
http://www.z-market.cz/pic­tures/vinoteka/cas­t22.html

hanulka11

Vídám ho i v marketech Tescu, Kauflandu a nejlépe budou zásobovány prodejny s nápoji nebo speciálky vinotéky. Težko poradit speciální prodejnu -je jich po Praze spousty, jen se dívat .

janek66

Hlavně si dobře prohlédněte etiketu,aby to byla opravdu „pravá Ludmila“.Dostal jsem víno Ludmila a nedalo se to pít.Bylo tam napsáno směs vín ze zemí EU!Ať si nezkazíte chuť.