Sevo

Kde koupit v Plzni třešně ?

V Praze i jinde jsou už dávno třešně k mání, i když za 200 Kč i více, ale to mi nevadí. V Plzni byly ve stánku před restaurací Potrefená husa na rohu Dominikánské ul. a Sadů, ale stánek zmizel. Nevíte, kde by šly v Plzni třešně koupit?

Nejlepší odpověď
anonym

Třešně byly tento týden na tržišti na chodským.

Další odpovědi
anonym

Počkej týden a zajeď na Vysočinu, konkrétně na Pelhřimovsko, tam rostou třešně, které si můžeš natrhat kolik chceš a ZADARMO! Kurňa, kdo by koupil třešně za 200 korun, když jsou všude k mání, ale někdo je líný si je natrhat! No jo, stát milionářů:

da ny

Vietnamce tam nemáte ..... u nás je mají všichni :)
Doplňuji:
Též to sem k nám na ZÁPAD za 200 Kč vozí a ve stáncích prodávají u tržnic Slováci… Nikdo na to nemá, za 4 dny jsou v tomto počasí na odchodu… Asi to radši vyhodí, než aby slevili z ceny… , no to je kapitalismus 😉