SportWoman

kde koupit opuštěný starý hotel?

nemyslím jako místo, ale jde o to komu třeba takový opuštěný objekt patří a jaká by mohla být cena vzhledem k normálnímu stavu budovy, myslím starý asi tak kolem 1980 a opuštěný ne přímo zbořený, nevíte zda se někde dají takové objekty koupit( www stranky)? Jde mi o starý opuštěný hotel děkuju moc jestli mi někdo pomuže,– moje hledání na internetu mi moc nepomohlo

Odpovědi
Drap

Je třeba takovou nemovitost nejdříve najít, zjistit majitele a dohodnout se s ním. Cena bude záležet na současném stavu a na velikosti. O jedné takové nemovitosti dokonce vím

Razza

Především záleží na lokalitě a co s tím dál. Já si myslím, že nejlepší je na něco narazit na cestách a pak zjišťovat co s tím je. Rozhodně na to asi nebudou žádný stránky, co by shromažďovaly seznamy takových hotelů 🙂 zkus spíš nucený aukce.