HOMER

Kde koupit nejlevnější multimediální centrum s dvd mechanikou

Hledal jsem nejdřív jen dvd přehrávač,ale teď bych vás rád požádal o radu kde je v internetových obchodech k mání nejlevnější multimediální centrum s možností připojit HDD,flash,inter­net,s přehráva­čem dvd,pokudmožno aby podporoval co nejvíc formátů(divx,a­vi,wmv,mp3,wma­..).V nejlepším případě by mohl plnit funkci setopboxu ale nemusí.Cena do 3tis.

Nejlepší odpověď
kenyrts

myslím,že by tohle asi nebyla špatná volba:

Zdroj: http://www.xcom­puter.cz/emge­ton-guru2-hdd-dvd-media-player-divx-xvid-mp3-wma-ogg-jpeg-prehravac-usb-5v1-dvi-av-do-lan-d99404.htm