lindicka4478

Kde koupit grafickou kartu, když teď v ČR nejsou?

Kvůli kryptoměnám, novým herním konzolím nelze sehnat výkonnou grafickou kartu za běžnou nákupní cenu na webech jako alza/czc/tsbo­hemia/datart… Sháním něco na styl MSI GeForce RTX 2060, MSI GeForce RTX 2070, MSI GeForce RTX 2080,MSI GeForce RTX 3090.

Nebojím se objednávat ze zahraničí. Nutně výkonnou grafickou kartu potřebuji. Potřebuji jich desítky..

Nejlepší odpověď
jáára

Nejsou. Na co jich potřebuješ desítky? Že by na těžbu??

Další odpovědi
Arne1

Kdybych ji potřeboval, obrátím se na svého dodavatele výpočetní techniky, přípedně na jeho konkurenta. Určitě by mi něco sehnali. Pozn: není to ani Alza, ani jiný podobný obchod.

Drap

Lze za předpokladu, že ji chce někdo prodat. Musíš se ptát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

lindicka4478

Pro lokální hráče PC her.