Půjde mi do mého PCI-E u desky MSI K8N Neo3 dát výkonná grafická karta ?

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že si koupím úpravu do počítače. Můj výběr byla nakonec základní deska MSI K8N Neo3, která má slot PCI Express 16× a také slot AGP (u MSI se to nazývá AGR.) Tahle deska podporuje paměti (RAM) typu DDR. Nejsem si ale jistý, zda tam můžu dát takovou grafiku (samozřejmě nesdílenou), která má svoji paměť typu DDR3, GDDR atd… ?
Chtěl bych do toho dát nějakou herní třeba 1GB aj…, ale nevím, jestli si můžu vybrat s touto pamětí – za všechny odpovědi děkuji !

Odpovědi
Marsyas

Můžeš si koupit grafiku jakou chceš, jediná podmínka je, že ji lze do slotu PCI-E dostat čímkoli, co je lehčí než kladivo.

anonym

http://www.msi­.com/product/mb/K8N-Neo3.html#/?div=­Detail
Můžeš tam dát moderní grafiku ale proč si v bazaru kupuješ tak staré součástky?