Dlostev

Kde koupit dnešní Charlie Hebdo?

Nevíte zda bude někde možné koupit dnešní vydání Charlie Hebdo? Nevíte, zda bude opravdu dostupné v síti Relay?
http://zahranic­ni.ihned.cz/c1-63372980-charlie-hebdo-vyjde-v-25-zemich-do-ceska-se-nejspis-nedostane

Nejlepší odpověď
DceFR

Bude v ČR dostupné asi až příští týden v počtu 300 výtisků na celou republiku.

Další odpovědi
LysoňXXX

Víš co je s podivem? Že úplně na to samé jsem se tady ptal včera a byl jsem smazán. Koukal jsem na to jak puk. Nic sprostého, nic co by odporovalo pravidlům. Nechápu to ještě teď.. Jinak u nás by to mělo být v prodeji na začátku příštího týdne.