Elly

Kde koupím rukavice na parkour?

Brácha se zmínil, že by chtěl na vánoce rukavice na parkour a já vůbec nemám ponětí, kde je koupit. Víte někdo o nějakých stránkách, kde bych je mohla koupit nebo o nějakém obchodě (v Opavě)? Popř. nějaké jiné potřeby pro parkour?

Odpovědi
elektrikář

Nejlépe se seženou v krámně z jezdeckými potřebami. Co se takle poptat u strejdy Googla.

marci1

Na parkour se používají cyklistické rukavice nebo lehké atletické rukavice. Zkušení parkouristé nepoužívají žádné, ale ty mozoly potom . ☹ Cyklistické viz zdroj :

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=cyklis­tick%C3%A9+ru­kavice&min=&max=­&gty=new&o=3

anonym

Vím, že celkem slušně zásobovaná byla prodejna pro „koňáky“ v Lipníku nad Bečvou. Dívala jsem se ti i na internet, zadej si heslo „jezdecké potřeby – koně“ a najdeš tam opravdu více než dostatečnou nabídku. Poslala bych ti nějaký odkaz, ale právě proto, že nevím, co by se ti konkrétně líbilo, tak si s tím zkus pohrát sama.

NeedHelp:(

Například na realgeek.cz A najedt si na Atiho rukavice velmi vzácné za 200Kč