Irena1234567

Včera ráno kolem osmé hodiny mi byly poslány peníze z jiné banky, ale ještě nepřišly. Kde by mohl být problém?

Dobrý den měla bych takový dotaz. Včera ráno kolem osmé hodiny mi byly poslany peníze z České spořitelny na můj účet (Moneta), jenže peníze mi ještě nepřišly. Kde je problém?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nemusí být nikde problém. Očekával bych je v průběhu dneška. Také je možné, že je problém na straně odesílatele … „mi byli poslany peníze“ – kým? opravdu? na správný účet?

nyjono

Při převodech z Čes.spoř. mám peníze na účtu za pár minut.
Takže může být potíž se zadáním správných údajů nebo v bance, která peníze přijímá.

marci1

Známá mi o bance Moneta sdělila informaci, že jim často nefunguje internetové bankovnictví. Informuj se v bance. 🙂

Mc Merkurion

… problém nejni nikde, jen Moneta má na vše dost času, a zadržuje je, jedna z nejhorších a nejzákeřnějších bank, proto raději změnila jméno …

Hufnágl

Mc Merkurion

Co má společného s tímto případem Moneta? Vždyť peníze byly přeposlány s České spořitelny, kterou vlastní Erste Bank v Rakousku.

Pochybuji, že by převedené peníze měla zadržovat!
Jinak já jsem s Monetou, dříve GeMoneyBank, velice spokojený.

Mc Merkurion

… moneta je ale nepřipsala na účet, toť jádro pudla …

Hufnágl

Zbrkle uzavřená odpověď.

Bobek 2

Asi mezitím peníze došly.