Filip84

Kde je, v rámci akce „důchodci & Rokio se starostkou“, na foto vidět Rokio?

Ten mladý muž by měl být Zdeněk, mladý student, jak sama starostka uvádí:

https://www.fa­cebook.com/iso­larova

Ale kde je tam Rokio, na těch fotkách!? 😲 Že by ho zapomněli vyfotit!? 🙈 To by bylo neodpustitelné! 😂

P. S. Pepovi díky za investigativní činnost a zveřejnění článku o akci „důchodci & Rokio se starostkou“! 😎

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ten vyholený Ukrajinec v černé bundě.
Chudák Znojmo (všici). Maj mou upřímnou soustrast. :D

Další odpovědi
aliendrone

Kamera ho zachytila až zde: https://m.you­tube.com/watch?v=sRxJMskm-f4&pp=ygUUYmV6ZG9tb3ZlY­yBwb3BlbG5pY2U­%3D ! 😉 😂

led

Je zamaskovaný za dôchodcu 😮 s kapucou cez hlavu (vpravo vzadu) 😁

alebo… nefotí to Rokio? 😉 😛

Rokio

Nelžu. Skutečně jsem tam byl. Byl jsem tam ale jenom krátce. Přednesl jsem starostce návrh, poprosil o propisku a odešel jsem.

Přišel jsem dokonce jako první.

Filip84

Rokio🤪: No dobře, frajere, a kde jsi na tý fotce? 😈

A číslo a Adress, na tu asistentku dotykową, brejlatou, v Mantelu po dědovi: máš? 😈

Rokio

Omluva

Už jsem se ve fotce našel. Na první pohled jsem tam sám sebe neviděl. Nebudu prozrazovat, kdo z těch lidí jsem já.

Tonda Káňa

Já myslím, že vím, kde jsi, Rokio. Ale nebudu to prozrazovat 👍

Filip84

Nekecej, nekecej! Jsi tam nebyl! 😜😂

Filip84

led: Určitě nefotí – to by to fotili ještě dneska, by šteloval foťák, ne? 🙄😅

led

Filip84, nesúďte podľa seba 😛