Radomír.cz

Kde je v Praze speciální obchod se suvenýry s motivem Prahy?

Pojedu do Prahy a chtěl bych koupit rodině a známým do zahraničí nějaké dárečky s motivem Prahy… Znáte nějaký dobrý obchůdek se suvenýry? Chci hlavně koupit pohledy, hrnečky,… Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

V informačních centrech v centru Prahy na Staroměstské radnici, v Rytířské ulici nebo na Václavském náměstí.

michalds

Celý střed Prahy, hlavně Staré Město je plné obchodů se suvenýry. Cíleno na turisty, tomu ovšem odpovídá cena.