Swond

kde je v Praze obchod krakatau?

dostal jsem výborné triko krakatau a rád bych se do toho shopu podíval,ale nevím,kde je.poradí někdo?

Nejlepší odpověď
Retko

Tohle jsem nasel. Koukni se do zdroje:

  • Pokud scháníte něco od Emily Strange, Nightmare Before Christmas či trička s Happy Tree Friends nebo Lenorkou 🙂 tohle je obchůdek přímo pro Vás. Najdete ho v Praze v Pasáži Světozor kousek od Václavského náměstí, v Ulici na příkopě ( tam se ten obchod jmenuje Nirvana ) a nebo na Národní třídě směrem ke Karlovu náměstí. Osobně znám jen ten ve Světozoru a musim uznat, že tam mají skvělé věci 🙂
  • takže estli sháníte např. něco od značky nightmare before christmas, emily the strange, nebo placky nebo trika, návleky, pásky atd…doporučuju tenhle krám… najdete ho v centru v praze…je tam 4×…
  1. ulice na příkopě (ten je největší)
  2. u zastávky václavské náměstí tramvaje 9. v pasáži světozor (tam sou 2 naproti sobě)
  3. a když vystoupíte na národní třídě a pudete po tý ulici směrem ke karlovu náměstí na pravý straně, najdete 4.krakatau

Zdroj: http://peaceo­wecka.blog.cz/0805/kra­katau-kde-se-nachazi

Další odpovědi
panenka

v praze je krakatau u kina světozor u václaváku