Kde je to slibované sluníčko, které se směje jen z monitoru s předpovědí počasí?

Doplňuji:
Jižní Čechy- včera paráda, dnes mlha, inverze, vlhko a brrrr :((

Nejlepší odpověď
beer

Momentálně například V Brně ))

Další odpovědi
tom004

„Ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví“, nebo: „to co bylo včera, není každý den“, atd, atd. 🙂 Ale nezoufej, po obědě se opět ukáže.
Doplňuji:
Zrovna teď nám ale nechybí. :)

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=7fd4a871c65e1762­.jpg&d=z649f11e864bb3d7&­size=3

dudu

Severně od Brna – obloha jako dvě šmolky, slunečno a příjemně teplo, snad takový bude i počátek nového týdne.

hanulka11

U nás tedy rozhodně už druhý den není/benešovsko/. Je inverze a hnus. Ale nevadí ,jdu do lesa i tak .
Doplňuji:
tak jsem zpět z lesa a košík je plný – pěkně rostou hnědáčci a ještě i hříbky

anonym

U nás je nad mlhou ☹

M.

Pardubický kraj – U nás tedy svítí, i když teplo zase dvakrát není. :)

vlk samotař

Jeseníky-nádhera sluníčko.

mosoj

Šumava včera a dnes 20–22oC.
Dnes se vracím tam dolů !

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/557886/Suma­va_2020.10.12_4_1_­.jpg
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/557890/Suma­va_2020.10.12_1_1_­.jpg

vanromanka

u nás počátkách je mlha není vydet ani na krok

Drap

Střední Morava : mírná inverze, ale sluníčko krásně svítí, bezvětří, krásný den.

anonym

Tedy Tom004: tohle je určitě něco proti kodexu :)) (není to konina?)

tom004

Není. Je to klasický štětináč domácí.

anonym

Tome .. tak tomuhle se rika : sikana po internetu … :( !

  • iv-

tom004

Dík, to mne tedy nenapadlo, ale říká se, že 3 minuty smíchu způsobí, že člověk omládne o 1 rok. Ještě mládnu. Nevím jestli se teď nedopouštím rovnou „činu trestného“, ale to už je druhá várka a jsou zdravé a ňam. 🙂

Sůwa

Praha – hnusno, mlhavo, místy deštivo, za kamny je skvěle 🙂

johana 56

Olomoucko hlásí slunečno nejen z monitoru.