dudu

Kde je pravda, co hřejeme na svých prsou?

Svatá pravda…
Když > jsi tlustá – máš zhubnout.
Když jsi hubená – není tě za co chytit.
Když jsi mladá – máš mít praxi.
Když máš praxi – máš být mladá.
Když se oblečeš pohodlně – neberou tě vážně.
Když se oblečeš vyzývavě – jsi štětka.
Když jsi škaredá – máš smůlu, nejsi reprezentativní.
Když jsi pěkná – tak asi budeš hloupá.
Když jsi pěkná a máš postavení – musela jsi si ho „odležet“.
Když pracuješ přesčas – jsi špatná matka, zanedbáváš rodinu.
Když nepracuješ přesčas – jsi neperspektivní a nebereš práci vážně.
Když jsi měla v posteli mnoho mužů – jsi lehká děva.
Když jsi v posteli mnoho mužů neměla – jsi nemocná, frigidní a nebo, lesba.
Takže se tedy ptám, která je to ta normální žena, která nemá problém s touto společností?

Nejlepší odpověď
poa.li

Asi ta, která je sama sebou a je s tím sama spokojená. Nikdy se nezavděčíme všem, takže ani nemá cenu se o to pokoušet, řekl bych… Hlavně neubližovat…

Další odpovědi
anonym

Trafikantka.