zjentek

Kde je nejbezpečněji? Západní Papua, Papua, či Papua Nová Guinea?

Z pohledu kriminality.

Odpovědi
Darcy

😂 nevím jestli myslíš Slovenskou Papuu – cikánské osady, tak hodně nebezpečné čím dál na východ, ale ne tak jako Pentagon (jo, ten maj Slováci taky) nebo Lunik 9..
Manžel říká že Západná Papua, ale on je mrcha cynik. Prý je úplně jedno kde Tě sežerou 😁

Porkman

Tak nevím, kde je nejbezpečněji, ale vím, kde je nejnebezpečně­ji:Papua Nová Guinea