Avatar uživatele
ReHu

Kde je Mirkova odpověď s polévkami zdarma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jak to napsat slušně? Napíšu to tedy neslušně v pr…i.
Odpovím na otázku jako první.
Pak někdo odpoví jako druhý a hned „chytrá“ popelka dá palec tomu druhému.
Nejde mi vůbec o palec, jelikož je nepotřebuji, ale jde mi o princip. Hold pro někoho jsem obtížný hmyz a tím také zůstanu a proto za správnou odpověď nedostanu nic.
Tak proto.

A proč neodpověděla „chytrá“ popelka?

Každou moji odpověď, kterou náhodou ohodnotí některý z uživatelů (asi každý víme o kterých mluvím), tak smažu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokusila jsem se dát palec snad tam zůstane i s odpovědí pokud né tak mi to přijde krajně nevhodné,diskri­minující a koministické

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Zřejmě se mluví o mě, bohužel si na Odpovědích nepročítám každou otázku (chcete-li kravinu), takže některé mi uniknou. Většinou si pročítám otázky jiného charakteru, než kterým dáváte přednost vy. Stejně tak nepalcujete vy mě, protože „moje“ otázky/odpovědi zase nečtete vy. Vy si bodujte volovinky/kra­vinky/blbosti/pi­tomosti, já si budu hodnotit odpovědi zbylé.

Jelikož neodpovídáte na „znalostní otázky“, zřejmě jsem Vám nedala bod, protože jsem otázku ani neotevřela
nebo protože jsem s vámi nesouhlasila
nebo mi vaše odpověď nepřišla vtipná,
případně se mi odpověď někoho, kdo odpověděl po vás, líbila více.
Dejte mi konkrétní příklad – dám vám konkrétní odpověď (která otázka Panenky?)

To je mezi námi ten rozdíl – jak sám píšete, dáváte palce za nesmyslné odpovědi. Já právě za ty, které smyl nepostrádají.

Váš příklad – 1+1=2 a vy dáte bod všem – prosím, je to vaše volba. Já je dám klidně taky, ale pouze v případě, že odpovídající odpověděli ve stejnou dobu. Ty po delší době neberu v potaz, to bych taky mohla začít duplikovat odpovědi, na co?, když už odpověď padla – pokud souhlasím, dám bod, když ne a vím, napíšu svůj názor. Ale rozhodně neopíšu (nepřeformuluju v pozměněné podobě) stejnou odpověď. Netřeba papouškovat, jak mají někteří uživatelé ve zvyku a spousta lidí jim to „žere“.

Kdybych já si měla stěžovat, kolikrát jste mi nedal bod (dokonce třeba na vaši otázku) a stěžovala jsem si někdy? Ne, protože mi jsou body šumák. Kdyby mi o ně šlo, odpovídám na všechny otázky….

Vaše vyhrožování, že smažete odpovědi, které vám oboduji vychází trochu do prázdna – body vám zůstanou i tak, takže když vám o ně nejde, přestanu vás bodovat, když si to tolik přejete.

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kvikal

Čím jsem si zasloužila patřit mezi ty nejmenované uživatee ?… provedla jse něco ?

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

kvikal ty ne.
Napsal bych ty uživatele, ale to by bylo nevhodné.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kvikal

ja jen že jsi smazal odpověd na kterou jsem dala bodík tak jsem trochu znejistěla … uff

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Miroslave, vy si zmazávate svoje odpovede? Prečo? Je to škoda

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Miroslave, proč se navážíte do Popelky? Proč Vy neodpovíte třeba na to, kdo byl ten a ten.. Odpovídám na to, co mně vyhovuje, případně co znám nebo správně vyhledám. Mohla bych uvádět odkazy, kde jsou úplně nesmyslné odpovědi. Dotyčná si toho není vůbec vědoma…

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

A ještě by mě velmi zajímalo, proč si „stěžujete“ tak nějak navzájem mezi sebou a nezeptá se popelka přímo. Že by potřebovala mluvčího?

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Popelka určitě nepotřebuje mluvčího. Ale nelíbí se mně, když se objevují různé poznámky, a to nejen na mě.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Už nevím kdy k tomu přesně došlo, možná při některých mých otázkách, ale to je jedno.
Jestli si je popelka něčeho vědoma nebo ne je pouze její věc.
Jak jsem již uvedl, nejde mi o palce, ty nepotřebuji nebo lépe řečeno už nepotřebuji, ale co mě dožralo byla situace, když jsem odpověděl panence na dotaz a to správně, poté odpověděla rehu, také správně. Palec však dostala od popelky jen rehu a já zřejmě kvůli nějaké nenávisti ne.
Já dávám palce i za nesmyslné odpovědi, ale úsměvné, to už však víte a nebudu to zde opakovat. Pokud však na dotaz kolik je 1+1 odpoví několik lidí že 2 a já se odhodlám bodovat, ohodnotím všechny.
Vaše „války“ ohledně smyslnosti otázek nebo odpovědí mě absolutně nezajímají, co se týče hodnocení a zajímavosti, budu dál činit tak jak činím a nikdo mě nepřevychová.
Jelikož jsou odpovědi rozděleny na několik skupin lidí, které se zastávají a sama dobře víte do jaké skupiny popelka patří, smažu nadále každou svou odpověď v případě, že bude ohodnocena někým z této skupiny.
Nepřeji si, aby pokud se někdo cítí dotčen otázkami, které položím, je jakkoli komentoval krom odpovědi. Např. v kolik hodin chodí žáby spát nevím a jakkoli se může zdát otázka nesmyslná mě prostě zajímá a očekávám odpověď. Takže pokud já položím otázku tak jak komentoval mosoj, že spadá do zvláštní školy, mohu jen konstatovat, že i ten žáček zvláštní školy má možnost tuto otázku a odpovědi shlédnout a případně se poučit a to přestože já do zvláštní školy nechodil a nechodím. A pokud otázka neporušuje kodex jak někdo zde neustále omýlá, tak je zcela zjevně normální otázkou.
Bohužel jen stud mě někdy odrazuje, abych položil i jiné otázky.
A proč já neodpovídám na to kdo byl ten a ten? Jednoduše, protože. Ano jak říkáte, odpovídám na to co mi vyhovuje.
Doufám, že tato odpověď postačí k vysvětlení situace.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dodatek. … odpovědi. Odpovídající si toho není vůbec vědoma. Popelka k takovým uživatelům nepatří.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek