ReHu

Kde je Mirkova odpověď s polévkami zdarma?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak to napsat slušně? Napíšu to tedy neslušně v pr…i.
Odpovím na otázku jako první.
Pak někdo odpoví jako druhý a hned „chytrá“ popelka dá palec tomu druhému.
Nejde mi vůbec o palec, jelikož je nepotřebuji, ale jde mi o princip. Hold pro někoho jsem obtížný hmyz a tím také zůstanu a proto za správnou odpověď nedostanu nic.
Tak proto.

A proč neodpověděla „chytrá“ popelka?

Každou moji odpověď, kterou náhodou ohodnotí některý z uživatelů (asi každý víme o kterých mluvím), tak smažu.

Další odpovědi
anonym

pokusila jsem se dát palec snad tam zůstane i s odpovědí pokud né tak mi to přijde krajně nevhodné,diskri­minující a koministické

1popelka1

Zřejmě se mluví o mě, bohužel si na Odpovědích nepročítám každou otázku (chcete-li kravinu), takže některé mi uniknou. Většinou si pročítám otázky jiného charakteru, než kterým dáváte přednost vy. Stejně tak nepalcujete vy mě, protože „moje“ otázky/odpovědi zase nečtete vy. Vy si bodujte volovinky/kra­vinky/blbosti/pi­tomosti, já si budu hodnotit odpovědi zbylé.

Jelikož neodpovídáte na „znalostní otázky“, zřejmě jsem Vám nedala bod, protože jsem otázku ani neotevřela
nebo protože jsem s vámi nesouhlasila
nebo mi vaše odpověď nepřišla vtipná,
případně se mi odpověď někoho, kdo odpověděl po vás, líbila více.
Dejte mi konkrétní příklad – dám vám konkrétní odpověď (která otázka Panenky?)

To je mezi námi ten rozdíl – jak sám píšete, dáváte palce za nesmyslné odpovědi. Já právě za ty, které smyl nepostrádají.

Váš příklad – 1+1=2 a vy dáte bod všem – prosím, je to vaše volba. Já je dám klidně taky, ale pouze v případě, že odpovídající odpověděli ve stejnou dobu. Ty po delší době neberu v potaz, to bych taky mohla začít duplikovat odpovědi, na co?, když už odpověď padla – pokud souhlasím, dám bod, když ne a vím, napíšu svůj názor. Ale rozhodně neopíšu (nepřeformuluju v pozměněné podobě) stejnou odpověď. Netřeba papouškovat, jak mají někteří uživatelé ve zvyku a spousta lidí jim to „žere“.

Kdybych já si měla stěžovat, kolikrát jste mi nedal bod (dokonce třeba na vaši otázku) a stěžovala jsem si někdy? Ne, protože mi jsou body šumák. Kdyby mi o ně šlo, odpovídám na všechny otázky….

Vaše vyhrožování, že smažete odpovědi, které vám oboduji vychází trochu do prázdna – body vám zůstanou i tak, takže když vám o ně nejde, přestanu vás bodovat, když si to tolik přejete.

kvikal

Čím jsem si zasloužila patřit mezi ty nejmenované uživatee ?… provedla jse něco ?

Miroslavst

kvikal ty ne.
Napsal bych ty uživatele, ale to by bylo nevhodné.

kvikal

ja jen že jsi smazal odpověd na kterou jsem dala bodík tak jsem trochu znejistěla … uff

led

Miroslave, vy si zmazávate svoje odpovede? Prečo? Je to škoda

annas

Miroslave, proč se navážíte do Popelky? Proč Vy neodpovíte třeba na to, kdo byl ten a ten.. Odpovídám na to, co mně vyhovuje, případně co znám nebo správně vyhledám. Mohla bych uvádět odkazy, kde jsou úplně nesmyslné odpovědi. Dotyčná si toho není vůbec vědoma…

Miroslavst

A ještě by mě velmi zajímalo, proč si „stěžujete“ tak nějak navzájem mezi sebou a nezeptá se popelka přímo. Že by potřebovala mluvčího?

annas

Popelka určitě nepotřebuje mluvčího. Ale nelíbí se mně, když se objevují různé poznámky, a to nejen na mě.

Miroslavst

Už nevím kdy k tomu přesně došlo, možná při některých mých otázkách, ale to je jedno.
Jestli si je popelka něčeho vědoma nebo ne je pouze její věc.
Jak jsem již uvedl, nejde mi o palce, ty nepotřebuji nebo lépe řečeno už nepotřebuji, ale co mě dožralo byla situace, když jsem odpověděl panence na dotaz a to správně, poté odpověděla rehu, také správně. Palec však dostala od popelky jen rehu a já zřejmě kvůli nějaké nenávisti ne.
Já dávám palce i za nesmyslné odpovědi, ale úsměvné, to už však víte a nebudu to zde opakovat. Pokud však na dotaz kolik je 1+1 odpoví několik lidí že 2 a já se odhodlám bodovat, ohodnotím všechny.
Vaše „války“ ohledně smyslnosti otázek nebo odpovědí mě absolutně nezajímají, co se týče hodnocení a zajímavosti, budu dál činit tak jak činím a nikdo mě nepřevychová.
Jelikož jsou odpovědi rozděleny na několik skupin lidí, které se zastávají a sama dobře víte do jaké skupiny popelka patří, smažu nadále každou svou odpověď v případě, že bude ohodnocena někým z této skupiny.
Nepřeji si, aby pokud se někdo cítí dotčen otázkami, které položím, je jakkoli komentoval krom odpovědi. Např. v kolik hodin chodí žáby spát nevím a jakkoli se může zdát otázka nesmyslná mě prostě zajímá a očekávám odpověď. Takže pokud já položím otázku tak jak komentoval mosoj, že spadá do zvláštní školy, mohu jen konstatovat, že i ten žáček zvláštní školy má možnost tuto otázku a odpovědi shlédnout a případně se poučit a to přestože já do zvláštní školy nechodil a nechodím. A pokud otázka neporušuje kodex jak někdo zde neustále omýlá, tak je zcela zjevně normální otázkou.
Bohužel jen stud mě někdy odrazuje, abych položil i jiné otázky.
A proč já neodpovídám na to kdo byl ten a ten? Jednoduše, protože. Ano jak říkáte, odpovídám na to co mi vyhovuje.
Doufám, že tato odpověď postačí k vysvětlení situace.

annas

Dodatek. … odpovědi. Odpovídající si toho není vůbec vědoma. Popelka k takovým uživatelům nepatří.