Pavel CZ

Kde je komunismus?

Ve kterých zemích dnes ještě vládnou komunisti? Potřeboval bych to do referátu!

Nejlepší odpověď
xyzz

tak si myslím,že svým způsobem skoro všude.Ale dost se této demagogii daří v jižní Americe.(Venezuela nebo Kuba)
Komunismus,ale neexistuje, jen se prý k němu směřuje.

Další odpovědi
standa

Totalitní režimy (nemusí to být zákonitě jen pod vedením komunistů) se dnes nacházejí v těchto zemích světa: Severní Korea, Bělorusko, Kuba, Venezuela, Barma, Tibet, Írán, Čína a taky např. i Zimbabwe a určitě by se v Africe našly i další země…

petr83

zemí je stále dost, ale nejlepší příklad je asi Čína a Severní korea…