autacek

Kde je a co dělá v době šířící se pandemie koronaviru prezident Miloš Zeman?

A podotázka, zúčastníte se též plánované celostátní hry, „Hledání zemana“?

Nejlepší odpověď
marci1

„Pan prezident pracuje v těchto dnech pro republiku na zámku v Lánech. V neděli jednal s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem v rámci expertního týmu. Další schůzky má na programu i tento týden. Budeme vás o nich informovat,“ uvedl v pondělí Ovčáček. 🙂
https://echo2­4.cz/a/SuWAT/kde-je-zeman-ptaji-se-lide-pracuje-pro-republiku-vzkazuje-mluvci

Další odpovědi
Ametyst

Užívá si luxusu netlačit se mezi lidmi.

Butters_xD

Pyžámkové dny s pudingem…

dubraro

Je v karanténě, jako většina ostatních. Vzhledem k jeho věku a zdravotnímu stavu je to nejvýš rozumné.

Gus_Fring

Prý nakonec do Číny nejel.
Chudák Míla, až se o něj bojím. Teď by byl problém si pro něj zajistit pohřeb. Mohli by tam pozvat maximálně Ovčáčka, rodinku (ikdyž do té Ovčáček určitě už patří také), Andreje a Tomio by se v poslední chvíli zjevil určitě také.