Samuraj9

Kde dělám chybu? Nemůžu si najít přítelkyni.

Je mi 22 let a jsem sám… Nevím co dělám špatně,o vzhled dbám, snažím se vonět, všelijak se upravuji a dobře se oblékám. Ale nedaří se mi najít nějakou děvu, se kterou bych měl dlouhodobý vztah. Slýchávám, že jednoho dne to přijde, obzvláště když to budeš nejméně čekat..to jako budu čekat do 40? Nevím, třeba tím že mi nerostou vousy nevypadám dost chlapsky nebo že nevypadám na svůj věk, prostě to nechápu a nevím co dělat. Hledám spíš pomoc a rady, děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Důležitý je úsměv, oční kontakt, smysl pro humor, gentlemanské slušné chování. Aspoň to na mě platí. Hlavně neseď doma u PC či mobilu. Zajdi si třeba do divadla, kina, čajovny, knihovny, dobré restaurace, bazénu, fitka apod. Hospody bych určitě vynechala. 😄

Další odpovědi
orwell

Ty to považuješ za chybu? Dovedeš si vůbec představit jak riskuješ? Jak ti může překopat život, jak je obtížné se jí zbavit a co všechno tě to bude stát?
Až se jednou dostaneš do věku, kdy vyschnou hormony a pominou touhy, budeš se divit, co všechno jsi v mládí udělal a prováděl kvůli tomu kousku masa a pár gramů endorfinů. Netlač na pilu, času máš dost a pamatuj, že pomocnou ruku vždycky najdeš na konci svého ramene a máš to bez rizika 🙂
Hezky to vyjadřuje jeden vtip: Jde pán po chodníku kolem prodavače květin a ten ho osloví: Pane, kupte kytičku pro manželku.
Pán praví: Nemám manželku.
Tak ji kupte pro svou přítelkyni. Odpověď: Nemám žádnou přítelkyni.
Tak si ji kupte jenom tak, že máte tak krásnej a spokojenej život.

elkon

To je právě ono, to co popisuješ je až na „vedlejší koleji“. Důležité je co máš v hlavě a to je zdá se hlavní problém.

Drap

RADA JE SNADNÁ, OBTÍŽNĚJŠÍ JE PROVEDENÍ. nEHLEDEJ, ALE CHOŤ MEZI LIDI. jE CELKEM JEDNO KAM VĚ+NUJ SE SVÝM ZÁJMŮM, NEJLÉPE NĚČEMU, KDE SE SCHÁZÍ VÍCE LIDÍÉ A CHOVEJ SE CO NEJNORMÁLNĚJI. v TOM BUDE TVŮJ PROBLÉM, ŽE MÁLO VYHLEDÁVÁŠ LIDSKOU SPOLEČNOST.

VaclavZeman

Asi se až moc soustředíš na ženy. Žij svůj život a užívej si (nějak normálně). Neříkám, že by ses neměl koukat na ženský kolem sebe, ale ne, aby se celý tvůj život točil kolem nich. V nejhorším případě doporučuji seznamku. Já tam boduju. Děkuju.

Filip84

To, co popisuješ, je dokonale irrelevantní, naprosto nepodstatné.

[O] vzhled dbám, snažím se vonět, všelijak se upravuji a dobře se oblékám.

  • co jednomu páchne libě, druhému páchne ošklivě. Římané se potírali olivovým olejem a seveřané sádlem. Proto seveřané ošklivě páchli Římanům a Římané seveřanům, chápeš to? To, co Ty vnímáš jako vůni libou, bude vnímat jako libou vůni nějaké procento osob opačného pohlaví, ty ostatní to budou vnímat jako pach neutrální, až nelibý.
  • Co na sobě „všelijak upravuješ“? Buď sám sebou, proboha!
  • Co to je „dobře se oblékám“? Teďka byl takto mráz, počasí „hledám psa do svého spřežení“, tak dobré oblečení je ušanka, valenki, lyžařské kalhoty a bunda (nebo tak něco – prostě do pořádného mrazu), palčáky, nebo kožešinové rukavice, maska na Gesicht, nebo kukla, atp. To je „dobře se oblékám“, když v tom ale půjdeš v 35°C, tak to není „dobře se oblékám“. Pokud máš oblečení čisté a upravené, a alespoň reálně vkusné, nic moc víc stejně nikoho nezajímá.
  • Nevím, třeba tím že mi nerostou vousy nevypadám dost chlapsky nebo že nevypadám na svůj věk,“

Tak tím to opravdu není. Já mám kamaráda, ročník 98, takže Tvůj vrstevník, zhruba, a ten má taky na tom rypáku takový burdel – tož na bradě mu roste něco, co vypadá jako chlupy zkřížené s vousy, a na boku, asi, zkřížil vousy s kombajnem a ony se stříhají samy, protože tam má skoro úplné prd. A? Baby má, on je takový celkově divný, no tak má divné holky, no. Jak jsou pacienti s hlavou kluci, tak jsou pacienti s hlavou holky, víš? Třeba.

Podívej, tak 1/2 zpátky jsem byl na pumpě, na Kaffee, a kecal tam s kamarádkou, co tam robila. Přijel taxi s P značkou, takže Pardubický kraj (my jsme Zlínský, takže: daleko od Moskvy!). Z toho taxi vystoupily dvě čistokrevné smaženky, jo, piko pár. To byly stilyagi: tapláčisko vytahané, tvl, ta holka vypadala, jak kdyby tejden spala někde v hnoju. Hnáty tak zasrané, že až ta špína byla úplně zažraná do nehtů. A víš co? Kupovali květinu, takovou tu řezanou za pětikilo, no prostě to nepochopíš, brambůrky, sladkosti, no a samozřejmě flašky lahve, útrata za cca 2.5t. Jo, mohli být Tvůj věk, cca – ono taky u těch smaženek to někdy není až tak lehké odhalit. Ona v 17. století v Uhrách byla hraběnka, co měla – prý – velice krásné ruce, ale ta jejich krása nebyla přes špínu vidět. No, tak tohle byl taky tento případ, jako.

A? Kluk humusák, holka špína, no tak mají společné gangstery kożuchowe, no. 🤷‍♀️

Prostě o tom, co popisuješ, to není.

Neřeš to. Buď sám sebou, vůbec nepíšeš, co děláš, já dělám ve službách prakticky celý život, takže ve volném čase nechci vidět lidi. Třeba. Jestli děláš ve fabryce, nebo třeba na polu, nebo jsi „ajťák autista“, jak je dneska moderní a obvyklé (nebo tak něco a podobně), no tak – naopak – mezi lidi musíš, musíš si utvořit sociální fond, abys si někoho vůbec najít mohl.

Pokud budeš sám sebou, nějaká kostička na ohlodávání se najde, neboj! Když nebudeš, tak si Tě omotá kolem prstu nějaká mrcha, a to ale jenom tehdy, když budeš mít co nabídnout – prachy, byt … Když bys „bral“ takovou špínu smaženku, tak ona Ti dá jenom za to, že jí nakrmíš a ubytuješ, jako. Vážně, seženeš, není problém. Ale, už jenom podle toho, jak se vyjadřuješ, se obávám, že takovou nechceš! 😅

To, jestli je v Tobě testosteronu, jako rychlosti v cikánském kolotoči, vůbec nesouvisí s tím, jestli máš vousy, nebo jsi dildoš s propadlým hrudníkem. To je úplně jiných věcech.

da ny

Máme rády pozorné, upravené muže/chlapce kteří nepáchnou potem močí 😉
Všeho moc škodí. “Šampon“ může některé dívkyděst…...
Jste velmi mladý. Netlačte příliš na pilu, ono to přijde. Může přijít nadšení, zamilovanost, ale také rozčarování i zklamání, nové setkání…..
Osobní kontakt je vhodnější, než spoléhat na sociální sítě.

Samuraj9

Bohužel, nevím zda je to pravda, že máte rády upravené a pozorné chlapy. Podle vaší odpovědi „jste velmi mladý“ soudím, že jste o něco starší než já a u vás konkrétně to platí, bohužel dnes tomu tak zřejmě není,jinak bych neměl takový problém 😉

paul1

da ny: 🙂