Kuliočková

Kde bych mohla objednat tričko s vlastním potiskem?

Potřebuji tričko s vlastním popiskem: na zadku napsané moje jméno a nemůžu najít firmu, která by mi to vyrobila.

Nejlepší odpověď
Drap

Každá reklamní agentura to zvládne bez problémů

Další odpovědi
badisko

Vsude kde delaj tricka s potiskem …;D

anonym

Už v r. 1995 jsem používal nažehlovací papíry na triko http://www.exa­soft.cz/nazeh­lovaci-papir-pro-tmava-tricka-bily-a4-5-listu-pro-inkoustove-tiskarny_d45551­.html, v PC vytvořil obrízek, text, vložil foto, vytiskl (pozor – zrcadlově, vyzkušet na nečisto) a žehličkou nanesl na triko. Jde ještě rozlišit lesk nebo tmavost.

terry

V každém větším městě. Také tam kde tisknou a kopírují. Nebo kde tisknou sítotiskem. Tam tisknou často i jinými technikami. Třeba zažehlováním.
Nebo kdekoli tady:

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=potisk+tri­ka&oq=potisk+tri­ka&gs_l=hp.12­..0i10l3j0i10­i30.0.0.1.4124­.0.0.0.0.0.0.0­.0..0.0...0.0­...1c..11.psy-ab.FRPAm2QAQ7Y­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.45645796,d.ZWU&fp=c43d­d77c89c8e3c8&biw=1173&bi­h=835