Art3mis1

Kaz a fixní rovnátka ?

Dobrý den, je mi 15 a mám fixní rovnátka.
Kdo zažil, tak ví, že po utažení fixních rovnátek následuje nepříjemná bolest, a tak jsem bolesti nedávala jiný význam.
Bohužel dnes jsem zjistila, že na dvou stoličkách mám pěkně velké kazy. Jsem z toho hodně špatná, protože jsou to poslední dvě stoličky kde nemám blomby a můj zubař mi davá pouze amalgamové.Takže jsem se chtěla zeptat jestli mi musí rovnátka sundat, nebo to při vrtání nevadí ? Když jsou kazy na stoličkách?
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Drap

Nikdo z nás ti neodpoví. Uchycení rovnátek je u každého jedince jiné.