Zlatý

Kartáček v odpadu

Dobrý den před chvílí jsem se vrátila z obchodu a dcera mi řekla,že malému při čištění zubů spadl kartáček do odpadu zkoušela jsem to vyndat vařečkou,grilovacíma kleštama, ale nejde mi to .Můžete mi prosím poradit čím to vytáhnout děkuji.
Doplňuji:
:-) dobrý dodatek vagro pěkně jste mě rozesmal ano máte pravdu nový kartáček mu budu muset koupit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Myslíš panenko- spadl do umyvadlovéh sifonu? To je jednoduché, seshora má sifon díl- jakoby mřížku, která za pomoci šroubku zajišťuje těsné spojení sifonu s umyvadlem. Ten šroubek se dá snadno povolit, mřížka se odkryje a pak tam budeš mít snažší přístup. Pokud to nepujde shora, tak je třeba se zaměřit na samotný sifon pod umyvadlem. Údržbě zdar.

Další odpovědi:

Zlatý

Co provázek s očkem,jako laso,pokud je to v umyvadle- dole odšroubovat odpad a prolačit jej tam.
Hlavně nepanikařte.
Počkejte,až se vrátí manžel,on si s tím určitě poradí.
Doplňuji:
Chtěl jsem jenom dodat,že malý to bez kartáčku vydrží, zítra stejně dostane nový. :D

Bronzový

Problém se zubním kartáčkem mne velmi pobavil,on tam určitě nespadl, ten tam byl určitě pracně nacpán, vyskoušejte si to nakonec sama.Současně se mi vybavila scéna z filmu o Homolkových,když byli na návštěvě na venkově u babičky a jednomu z vnoučků spadla do venkovského záchodu bílá nová kšiltovka...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.