iceT

Kampak se asi poděla?

V příchozích emailech je,ale tady mezi odpověďmi není.
Že by ji uživatel smazal?
Na něco jsem jsem se ptala,a někteří jste odpověděli,jenže… po podívání se sem ta odpověď tady není,a to i přes otevření stránky přes email,prostě je fuč…díky.

…a jen tak mimochodem,ještě by tady mohla být jedna položka při výběru kategorií,do které otázku vložit,pokud se tedy týká přímo těchto stránek.
Protože fakt si nejsem jistá kam tento dotaz zařadit…
Doplňuji:
Ta odpověď u otázky není…otázka je pořád na hlavní straně,teď vlastně na druhé straně čili přesunutá nikam nebyla…to jsem blázen…

Nejlepší odpověď
annas

iceT, podívejte se, zda není zařazena jen do zadané kategorie. Já jsem nedávno vložila otázku o transsexualitě, měla jsem ji u sebe, ale nebyla mezi otázkami. Nemohla jsem to pochopit, proto jsem se ptala, kde je, admin. odpověděli, že otázky z kategorie sex se neuvádějí na hlavní straně.
Třeba to není váš případ…

Další odpovědi
chudst

Odpoved ci otazka je fuc?

Dle meho si moderator ‚hral‘, neco podobneho asi pise coco: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-ted-jsem-z-toho-danek

Pokud zmizela uplne a nebyla zavadna, napiste adminovi na info@odpovedi.cz .

  • iv-: a setri si odpovedi, pac ja uz dneska vsechny palce vypotreboval a u tebe je problem, ze s 99% s tebou souhlasim a palec si zaslouzis, jako treba ted :)

Doplňuji:
Ted me doslo: nebyla to tak cirou nahodou moje odpoved na vasi otazku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vie-co-znamena-spojeni ? Tam jsem totiz prispel ptakovinou, tak jsem pozadal moderatora o smazani, ktery mi vyhovel (za coz dekuji).

anonym

Tak to sem dej jeste jednou pro " zvedave " . 🙂 -iv-
Doplňuji:
Kerberus , ja si myslim , ze to bude iceT pripad. 🙂 -iv-

iceT

No ale proč si myslíte,že to byla čirá ptákovina?Mě se to líbilo,a navíc jsem si dovolila zeptat se i jiných a odpověď jsem zveřejnila.Dou­fám,že mě nebudete chtít kamenovat…