briketka10

Kam zmizely otázky od bolaka o babičce co máchá rukama a ptá se na cestu a o žvýkání potravy ??

Doplňuji:
ano a já ti bolaku za ně dám nominaci mám ty tvoje otázky ráda a to všichni vědí, že jsem pro každou srandu a nezkazím žádnou legraci :)

Nejlepší odpověď
bolak

byly příliš křehké na to aby přežily v tomto krutém světě :)
Doplňuji:
Za každou otázku kterou mi vod teď smažete dám dvě ještě blbější! :)

Další odpovědi
anonym

Briketko, to opravdu netuším. Nicméně se přiznávám, že mi v tom dnešním „mazacím“ dni je milé alespoň pomyšlení na skutečnost, že tu někdo má snahu udělat pořádek. Když se kácí les, lítají třísky.
Je pravděpodobné, že s mizernými otázkami a odpověďmi padne i nějaká nezávadná, ale brala bych to nejspíš jako daň tomu, že se zde něco může zlepšit.
Na pár bolakový otázek jsem se zprvu dívala a zjistila jsem, že má dar pokaždé dát do popisu otázky takovou zhovadilost, že mi její smazání divné není. Já už je vůbec nečtu, takže ani nevím, co v této mohlo někomu vadit. Fakt je, že jsou ale prapodivné všechny. Bolak je prostě hecíř ve velkém stylu. Nejspíš narazil na někoho, kdo otázky nepřechází, ale rovnou maže.

Ar

Nejspíš byla na tak velké intelekuální úrovni kterou my obyčejní nezvládnem.
Pro přÍznivce a tazatele těchto akademických debat by bylo ideální založit vlastí stránky a tam to do hloubky probrat.
Tady na Odpovědi.cz je hrozba toho , že my neosvícení vás budeme zdržovat v intelektuálním rozhledu.
Doplňuji:
ocko BINGO, já asi tuším, fandím a doufám, že vydrží !!!!!

Alesh

Njn, někdo si zkrátka rád hraje na „policajta“. Když ho to baví, tak ať si hraje … kdo si hraje nezlobí! 🙂 … I když tenhle vlastně trochu zlobí. 😉

briketka10

na první jsem ti odpověděla, že se mi to nestalo ve městě ale ve vlaku a na tu druhou mám připravenou odpověď abys dobře trávil musíš dobře žvýkat a pomalu převalovat sousta v puse a ne hltat, to mi vštěpoval můj taťka a dám ti odkaz :
http://galenus­.cz/traveni-usta.php
dnes tu jsou nějací mazači co si tu lebedí..

anonym

Briketko, vite jaky pri tom prozivam krasny pocit stesti ? Hned jak vidim Bolaka , tak ho mazu. Ani nectu a uz mazu . ! -iv-

briketka10

no to ti -iv- nevěřím dyť ho milujem všichni néé to neni možná, to je zakázaný mazat..
znáš tu pohádku o Krtkovi tak to neni, jako stejný zničit Krtka :(

anonym

Ja mam sice jen 90 bodu, ale mam udelenou vyjimku od Adminku, ze Bolaka mazat muzu ! :-p
Heec ! -iv-

bolak

ty mě přímo vymáčneš!

briketka10

bolaku, ale já ti nemůžu nominovat otázku musíš blbějc odpovídat !!!!!