Zlatý

Kam zmizely otázky od bolaka o babičce co máchá rukama a ptá se na cestu a o žvýkání potravy ??

Doplňuji:
ano a já ti bolaku za ně dám nominaci mám ty tvoje otázky ráda a to všichni vědí, že jsem pro každou srandu a nezkazím žádnou legraci :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

byly příliš křehké na to aby přežily v tomto krutém světě :)
Doplňuji:
Za každou otázku kterou mi vod teď smažete dám dvě ještě blbější! :)

Další odpovědi:

Briketko, to opravdu netuším. Nicméně se přiznávám, že mi v tom dnešním "mazacím" dni je milé alespoň pomyšlení na skutečnost, že tu někdo má snahu udělat pořádek. Když se kácí les, lítají třísky.
Je pravděpodobné, že s mizernými otázkami a odpověďmi padne i nějaká nezávadná, ale brala bych to nejspíš jako daň tomu, že se zde něco může zlepšit.
Na pár bolakový otázek jsem se zprvu dívala a zjistila jsem, že má dar pokaždé dát do popisu otázky takovou zhovadilost, že mi její smazání divné není. Já už je vůbec nečtu, takže ani nevím, co v této mohlo někomu vadit. Fakt je, že jsou ale prapodivné všechny. Bolak je prostě hecíř ve velkém stylu. Nejspíš narazil na někoho, kdo otázky nepřechází, ale rovnou maže.

Bronzový

Nejspíš byla na tak velké intelekuální úrovni kterou my obyčejní nezvládnem.
Pro přÍznivce a tazatele těchto akademických debat by bylo ideální založit vlastí stránky a tam to do hloubky probrat.
Tady na Odpovědi.cz je hrozba toho , že my neosvícení vás budeme zdržovat v intelektuálním rozhledu.
Doplňuji:
ocko BINGO, já asi tuším, fandím a doufám, že vydrží !!!!!

Zlatý

Njn, někdo si zkrátka rád hraje na "policajta". Když ho to baví, tak ať si hraje ... kdo si hraje nezlobí! :-) ... I když tenhle vlastně trochu zlobí. ;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

na první jsem ti odpověděla, že se mi to nestalo ve městě ale ve vlaku a na tu druhou mám připravenou odpověď abys dobře trávil musíš dobře žvýkat a pomalu převalovat sousta v puse a ne hltat, to mi vštěpoval můj taťka a dám ti odkaz :
http://galenus.cz/…
dnes tu jsou nějací mazači co si tu lebedí..

anonym

Briketko, vite jaky pri tom prozivam krasny pocit stesti ? Hned jak vidim Bolaka , tak ho mazu. Ani nectu a uz mazu . ! -iv-

Zlatý

briketka10

no to ti -iv- nevěřím dyť ho milujem všichni néé to neni možná, to je zakázaný mazat..
znáš tu pohádku o Krtkovi tak to neni, jako stejný zničit Krtka :(

anonym

Ja mam sice jen 90 bodu, ale mam udelenou vyjimku od Adminku, ze Bolaka mazat muzu ! :-p
Heec ! -iv-

Zlatý

bolak

ty mě přímo vymáčneš!

Zlatý

briketka10

bolaku, ale já ti nemůžu nominovat otázku musíš blbějc odpovídat !!!!!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.