df

Kam zmizela otázka o dogách?

Kdosi se ptal, zda někdo užíval drogy

Odpovědi
Savier

Tak o dogách nebo drogách? :D No o drogách se ptal jirka F. Nejspíše ji administrátor smazal.

jirka F

No taky jsem nechápal proč to bylo smazáno. Když to kolikrát ukazují v TV nenech drogy řídit. A také tam dávali drogy ve zkratce. Nechápu proč to admin smazal.

Filip84

Někdo ji nahlásil a admin smazal.

Jak jinak by mohla zmizet? 😃

df

Takže dva ubožáci se pomilovali. Jeden hlásí a druhý blafe

Filip84

df: Já jsem, dokud to tady bylo tak, že když nahlásil zlatý či stříbrný, otázka se schovala, tak nějak i vydedukoval, kdo – asi – nejvíc práskal neškodný otázky. Ale nemohu to potvrdit, ani vyvrátit, je to domněnka.

jyřýk🤪 si za to, ovšem, veskrze může sám, protože jeho otázky nejsou ani česky – tam to může kdykoli, kdokoli a kteroukoli nahlásit jako „chybnou nebo nesprávně formulovanou“.

A že tu je dost ubožáků: to Tě překvapuje? 😅

df

Ne, jen mě to prudí

Filip84

df: To je „kvalitní“ administrací, tady! 😅 Proto je tu tak mrtvo, že? 🙄

Filip84

jyřýk🤪: Ty někde v tý otázce čteš: „Chápete, proč …?“? Já ne. To je tak těžké odpovědět na to, na co se tazatel ptá? 🙄🤪